KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 13989093
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad europa grekisk grekland ikon konsthantverk olja på pannå skulptur sydeuropa sydeuropeisk
-
9101 Ikon
Maria och barnet, 23,5x18 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:58
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad europa grekisk grekland ikon konsthantverk olja på pannå skulptur sydeuropa sydeuropeisk
-
9101 Ikon
Maria och barnet, 23,5x18 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:58